E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Njihuni me këmbimin valutor, 6 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje të lehtë e dollarit, euros dhe frangës zvicerane. Ndërkohë, paundi britanik nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                               Blihet 105.8                                        Shitet 106.7

Euro:                                 Blihet 122.4                                          Shitet 123

Paundi Britanik:                 Blihet 142.2                                         Shitet 143.4

Franga Zviceriane:             Blihet 115.4                                         Shitet 116.2

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...