E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

Dollari

Njihuni me këmbimin valutor, 4 dhjetor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rënie e dollarit, euros, paundit britanik. Ndërkohë franga zvicerane ka shënuar rritje. Më poshtë do të gjeni...

Të dhënat nga tregu valutor, euro s’ka pësuar ndryshime

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Njihuni me këmbimin valutor, 30 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re rritje e dollarit, paundit britanik dhe frangës zvicerane. Ndërsa euro s'ka pësuar ndryshime. Më poshtë do të...

Njihuni me këmbimin valutor, 27 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, paundit britanik dhe frangës zvicerane, ndërsa dollari ka shënuar rritje. Më...

Njihuni me këmbimin valutor, 26 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, paundit britanik dhe frangës zvicerane, ndërsa dollari ka shënuar rritje. Më...

Njihuni me këmbimin valutor, 24 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, paundit britanik dhe frangës zvicerane, ndërsa dollari ka shënuar rritje. Më...

Njihuni me këmbimin valutor, 23 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros, ndërsa paundi britanik, franga zvicerane dhe dollari kanë shënuar rritje. Më...

Rënie e frangës zvicerane dhe rritje e dollarit, si paraqiten vlerat e euros

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros dhe frangës zvicerane, ndërsa paundi britanik dhe dollari kanë shënuar...

Rënie e lehtë e euros dhe frangës zvicerane, këmbimi valutor për sot

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e euros dhe frangës zvicerane, ndërsa paundi britanik dhe dollari kanë shënuar...

Njihuni me këmbimin valutor, 16 nëntor 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit dhe euros, ndërsa paundi britanik ka shënuar rritje. Franga zvicerane...

Të fundit

Milaim Zeka: Donaldi nuk di të dojë, di vetëm të bëj s*ks (VIDEO)

Gazetari i njohur Milaim Zeka ka ndjekur me vemendje se çfarë ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, e madje ka kritika ndaj Donaldit. Jo vetëm kaq,...

A do ta përfshijnë gjithë Evropën, bllokimet dimërore ndaj Covid-19?

Nga: Ido Vock Austria hyri në bllokim të plotë të hënën e 22 nëntorit, duke qenë vendi i parë në Evropën Perëndimore që rivendosi një mbyllje të madhe këtë dimër. Kjo masë erdhi disa javë...

Me çmontimin e Uzinës së Naftës në Ballsh, merr fund lufta kundër komunizmit

Nga: Mentor Kikia Rafineria e Naftës në Ballsh po çmontohet, po shitet për skrap. Po shkrihet. Nga privatizimi i parë, në 2008, prej “manjatit” të...

Indonezi, shpërthen vullkani më i lartë në ishullin Java (VIDEO)

Banorët në ishullin indonezian Java janë larguar nga një shtëllungë e madhe hiri, pasi një vullkan aktiv shpërtheu për herë të dytë në muaj....

Alarm në avion, pasagjeri kërkonte të hapte derën (VIDEO)

Ky është momenti dramatik kur një roje sigurie jashtë detyrës ndaloi një pasagjer tjetër të hapte derën e avionit, vetëm pak çaste pasi u...