Foto Galeri

Moderatori i “Top Channel” lë programin në mes të sezonit (foto)

               Publikuar në : 13:41 - 11/04/19 M. S

Moderatori Flori Gjini nuk do të jetë më pjesë e programit “E diell”, pasi burime për “iconstyle.al” konfirmojnë se ai është larguar nga ky emision.

Ai u bë pjesë e “Top Channel”, dhe përfshirja e tij në këtë televizion vijoi edhe më tej. Djalit çapkën iu besua edhe një rubrikë në “E diell”, ai i V – Reporter.

“Iconstyle.al” ka siguruar edhe një screenshot të bisedave që bënin moderatorët dhe gazetarët e “E Diell”, ku Flori duket se ka lënë grupin.

Ende nuk e dimë nëse Flori ka ndonjë plan për të lëvizur në në tjetër program apo televizion.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT