E hënë, 14 Qershor, 2021
14.5 C
Tirana

Moderatori i “Top Channel” lë programin në mes të sezonit (foto)

Moderatori Flori Gjini nuk do të jetë më pjesë e programit “E diell”, pasi burime për “iconstyle.al” konfirmojnë se ai është larguar nga ky emision.

Ai u bë pjesë e “Top Channel”, dhe përfshirja e tij në këtë televizion vijoi edhe më tej. Djalit çapkën iu besua edhe një rubrikë në “E diell”, ai i V – Reporter.

“Iconstyle.al” ka siguruar edhe një screenshot të bisedave që bënin moderatorët dhe gazetarët e “E Diell”, ku Flori duket se ka lënë grupin.

Ende nuk e dimë nëse Flori ka ndonjë plan për të lëvizur në në tjetër program apo televizion.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një ditëlindje dhe një ditëvdekje

Nga Sokol Balla Gramoz Ruçi bën 70 vjeç në dhjetor, por zëre se ditëlindja e tij ka qënë dje. Tre dekadat e jetës politike të...

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...