Shqipëria

Meta not në liqenin e ftohtë mes maleve: Mrekulli e veçantë


               Publikuar në : 09:52 - 13/08/19 Enno

Presidenti Ilir Meta përshëndet shqiptarët nga pushimet e tij në Jazhnicë, ku po shijon freskinë e liqenit dhe relievit malor të zonës.

Kreu i Shtetit ka publikuar një video në Facebook, ku shfaqet duke notuar në liqenin e Jazhnicës. Kujtojmë se para ca ditësh presidenti Meta ndodhej në Bjeshkët e Namuna.

Të dashur miq! Një mrekulli e veçantë këtë herë ishte të zbuloja dhe të notoja në Liqenin e Jazhincës, një monument i rrallë natyror 2180 metra mbi nivelin e detit”, shkruan Meta në postimin e tij.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT