Stil

Pas Ilda Bejlerit edhe moderatorja e njohur largohet nga Digitalb, ja arsyet


               Publikuar në : 10:26 - 13/08/19 Enno

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka dhënë lajmin e papritur, se nga tani e tutje, ajo nuk do jetë më pjesë e platformës Digitalb.

Jonida e ka bërë të ditur këtë lajm, përmes një postimi në Instagram, ku ka shpërndarë një spot të vjetër të saj për këtë platformë.

Krahas videos moderatroja rendit arsyet profesionale dhe personale për këtë vendim, ndërsa shprehet se shumë shpejt do ta shohim në projekte të reja, që me siguri do të jenë në fushën e kinematografisë.

Ndërkohë, Jonida Vokshi pritet t’i japë fund beqarisë këtë shtator me partnerin e saj, aktorin kosovar Besnik Krapi.

Statusi i plotë i Jonidës:

Zgjodha këtë spot, sepse nga më shumë se 60 që kam realizuar për DIGITALB, ky është më i dashuri për mua.

Ndërsa, ky postim ndër më të vështirët dhe më të rëndësishmit që kam bërë për ju.

Projektet afatgjatë që kam përpara, në rrafshin profesional dhe personal kanë bërë që unë nga shtatori e tutje të tërhiqem nga DIGITALB – shtëpia ime për dhjetë vitet e fundit.

Ky nuk ka qene një vendim i lehtë për mua.

Nga zemra falenderoj secilin bashkëpunëtor në DGA për një rrugëtim të paharrueshëm të përbashkët dhjetëvjeçar. Të mbushur me vlera artistike, mbështetje profesionale dhe plot gjëra të tjera të bukura, sa edhe ky spot.

Mbase një ditë do jemi bashkë sërish, por deri atëherë unë kam vendosur të vazhdoj me projekte të tjera të cilat shumë shpejt do t’i kuptoni.

Në fund, ju falenderoj JUVE që keni qenë me mua dhe më keni përkrahur dhe shkruar pa fund përgjatë këtij rrugëtimi. JU FALEMINDERIT ndjekës e miq të mite Ju ftoj në rrugëtimin tim të ri duke ju premtuar gjëra edhe më të bukura!

 

View this post on Instagram

Zgjodha kete spot, sepse nga me shume se 60 qe kam realizuar per DIGITALB, ky eshte me i dashuri per mua. Ndersa, ky postim nder me te veshtiret dhe me te rendesishmit qe kam bere per ju. Projektet afatgjate qe kam perpara, ne rrafshin profesional dhe personal kane bere qe une nga shtatori e tutje te terhiqem nga DIGITALB – shtepia ime per dhjete vitet e fundit. Ky nuk ka qene nje vendim i lehte per mua. Nga zemra falenderoj secilin bashkepunetor ne DGA per nje rrugetim te paharrueshem te perbashket dhjetevjecar. Te mbushur me vlera artistike, mbeshtetje profesionale dhe plot gjera te tjera te bukura, sa edhe ky spot. Mbase nje dite do jemi bashke serish, por deri atehere une kam vendosur te vazhdoj me projekte te tjera te cilat shume shpejt do ti kuptoni. Ne fund, ju falenderoj JUVE qe keni qene me mua dhe me keni perkrahur dhe shkruar pa fund pergjate ketij rrugetimi. JU FALEMINDERIT ndjekes e miq te mite🙏🏻❤ Ju ftoj ne rrugetimin tim te ri duke ju premtuar gjera edhe me te bukura!🤗

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT