E martë, 14 Korrik, 2020
16 C
Tirana

Përplasen tre makina në aksin Fier-Lushnjë, plagosen 2 persona

Më të lexuarat

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Lushnjë, ku 3 makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur pushimi i shoferit, teksa mësohet se dy automjete kanë përfunduar në kanal, ndërsa e treta është larguar nga vendi i ngjarjes pas përplasjes mes tyre.

Sipas informacioneve paraprake, nga kjo përplasje janë plagosur 2 persona, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e dinamikës së aksidentit.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...