E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

“Kishte paguar për të më sulmuar”, ish-deputetja e PD zbulon rastin (VIDEO)

Ish-deputetja e PD, Orjola Pampuri, ka ndarë me publikun në emisionin “Ftesë në 5”, një rast ku si një person që e njihte, ishte përpjekur t’i dëmtonte imazhin. Personi në fjalë kishte paguar për publikimin e një shkrimi dashakeqës në një portal.

“Jam ndjerë shumë keq kur më kanë thënë që ‘dikush ka shkruar tekstin për ty’, ma kanë thënë me emër e mbiemër. Ndërkohë që unë me atë personazh takohesha thuajse çdo ditë”, tha Orjola.

E pyetur se si ia arriti që të mos shpërthente ndaj këtij personi, por të ruante qetësinë, ish-deputetja rrrëfeu se ajo kishte zgjedhur që të ishte indiferente.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...