E hënë, 13 Korrik, 2020
22 C
Tirana

Këshilli i Sigurisë bën bashkë virtualisht Metën, Ramën dhe Bashën

Më të lexuarat

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare është zhvilluar sot virtualisht për shkak të koronavirusit.

Ajo ka bërë bashkë Presidentin Ilir Meta, Kryetarin e PD-së Lulzim Basha si dhe disa ministra, siç mund ta shikoni në foton e mëposhtme të bërë publike nga Rama.

Mbledhja në fjalë është thirrur nga Kreu i Shtetit Ilir Meta.

Kujtojmë se mbledhja e fundit e Këshillit të Sigurisë u zhvillua më 2 dhjetor të vitit 2019-të, një javë pasi Shqipëria u godit nga tërmeti 6.4 ballë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...

Kush është shqiptari që refuzoi dy herë postin e mbretit të Shqipërisë

Nga: Hasan Bello Kush ishte Xhelal Pashe Bushati? Njeriu qe dy here refuzoi fronin e Shqipërisë. Pinjolli i fundit i dinastisë shkodrane. Dhenderri i sulltan...

Jonida nxjerr foton e embël me Romeon: Dua gjithçka që kam (FOTO)

U bë një kohë e gjatë që përflitet romanca e Jonida Maliqit me Romeo Veshaj. Tashmë ata nuk e fshehin më dashurinë, madje edhe...

Jeta dhe ne – Përsiatje

Nga: Gjin Progni Tri janë hyjnitë e kësaj bote njerëzore: lindja, martesa dhe vdekja. Nëse e përjashton njërën prej tyre, ne dalim jashtë të vërtetës së...