Aktualitet

‘Kërcënuan shoferin’. Grabitet makina e një kompanie “security” në Tiranë


               Publikuar në : 13:56 - 02/12/19 M P

Një mjet transporti parash dhe valutash i një kompanie private sigurie është grabitur pak minuta më parë, raporton Abc News.

Sipas Abc news, ngjarja ka ndodhur në Kashar, në momentin që makina ka dalë nga një qendër tregtare. Makina pasi është grabitur është gjetur e braktisur 500 metra larg vendngjarjes, në një rrugë dytësore, e braktisur.

Dëmet e tërmetit të 1979 (VIDEO)

Nga të dhënat paraprake dyshohet se dy persona të paidentifikuar kanë kërcënuar drejtuesin e mjetit dhe pasagjerit. Ndërkohë, sipas policisë ende nuk dihet zyrtarisht se çfarë ka qenë duke transportuar automjeti.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT