E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

Këngëtarja me origjinë shqiptare përfundon në spital, çfarë ka ndodhur

Për Ava Max, këngëtaren me origjinë shqiptare që jeton dhe ka ndërtuar karrierën në Amerikë, duket se dita e sotme nuk ka qenë ndër më të mirat. Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku tregon se ndodhet në spital duke marrë një serum.

Kjo duket se ka ardhur pasi Ava është helmuar nga ushqimi. Me siguri shumë prej fansave të saj, që sa vijnë e rriten, janë shqetësuar për të, por gjersa këngëtarja ka arritur të postojë në Instagram, tregon se shumë shpejt do të rikthehet sërish në formë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...