E mërkurë, 1 Prill, 2020
6 C
Tirana

“Ka plasur dashuria mes meje dhe Ilirit”, Kryemadhi tregon ditët e izolimit (VIDEO)

Lexo edhe ...

“Mos bllokoni kamionët e Kosovës”/ Serbia i përgjigjet thirrjes së Ramës

Pas thirrjes që kryeministri Rama i bëri dje Vuçiç, që të liheshin të kalonin në dogana kamionët me targa të Kosovës, ka ardhur edhe...

Anulohet për herë të parë, një tjetër turne i dorëzohet koronavirusit

Një tjetër kompeticion i është dorëzuar koronavirusit. Bëhet fjalë për turneun e Wimbledon, i cili nuk ishte anuluar asnjëherë që nga Lufta e Dytë...

“Vëllai ka 10 ditë me simptomat e Koronavirusit”,Memushaj:Dëshiroj ta mbyll karrierën në…Vlorë

Italia është duke përjetuar një situatë të tmerrshmë për shkak të Koronavirus, që është përhapur në mënyrë të frikshme, duke shkaktuar me mijëra viktima....

Koronavirusi/ Gjermania zgjat kufizimet e kontakteve

Qeveria gjermane dhe landet federale kanë rënë dakord të zgjasin kufizimet ekzistuese të kontakteve deri më 19 prill. U diskutua gjithashtu edhe për një...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi dhe bashkëshorti i saj, presidenti Ilir Meta kanë angazhime të shumta gjatë ditës. Agjenda e tyre është tejet e ngjeshur. Kjo situatë që po përjetojmë me koronavirusin, i ka bërë ata bashkë, duke shijuar edhe më shumë momentet me familjen e tyre.

Këtë e ka reflektuar edhe Kryemadhi, e cila në një lidhje direkte për emisionin “Ftesë në pesë”, tha se është marrë shumë me fëmijët dhe me punët e shtëpisë. E ngacmuar nga moderatorja, për marrëdhënien me Metën, ajo tha se gjatë këtyre ditëve izolimi, mes tyre ‘ka plasur dashuria’.

 

View this post on Instagram

 

“Ka plasur dashuria e madhe mes meje dhe Ilirit”, Monika Kryemadhi e thotë hapur #Ftesënë🖐️

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

“Ka plasur dashuria e madhe. Kjo është e vërtetë. Nuk kemi mundësi për fëmijë të katërt. Pas operacionit vitin e kaluar në qershor, nuk kam mundësi për fëmijë të tjerë dhe i gëzohem 3 fëmijëve që kam, që janë sa e gjithë bota. Dhe i lutem Zotit të kenë jetën dhe të bëhen të pavaur”, ka rrëfyer Monika Kryemadhi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

“Mos bllokoni kamionët e Kosovës”/ Serbia i përgjigjet thirrjes së Ramës

Pas thirrjes që kryeministri Rama i bëri dje Vuçiç, që të liheshin të kalonin në dogana kamionët me targa të Kosovës, ka ardhur edhe...

Anulohet për herë të parë, një tjetër turne i dorëzohet koronavirusit

Një tjetër kompeticion i është dorëzuar koronavirusit. Bëhet fjalë për turneun e Wimbledon, i cili nuk ishte anuluar asnjëherë që nga Lufta e Dytë...

“Vëllai ka 10 ditë me simptomat e Koronavirusit”,Memushaj:Dëshiroj ta mbyll karrierën në…Vlorë

Italia është duke përjetuar një situatë të tmerrshmë për shkak të Koronavirus, që është përhapur në mënyrë të frikshme, duke shkaktuar me mijëra viktima....

Koronavirusi/ Gjermania zgjat kufizimet e kontakteve

Qeveria gjermane dhe landet federale kanë rënë dakord të zgjasin kufizimet ekzistuese të kontakteve deri më 19 prill. U diskutua gjithashtu edhe për një...

“Koronavirusi ka një mesazh për ju”/ Rama publikon videon

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video në Facebook, ku tregohen disa mesazhe “që koronavirusi ka për qytetarët”. “Virusi ka këtë videomesazh për ju. Ndiqeni...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT