E hënë, 24 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Historia e konkurrentit të “Për’puthen”: Partnerja vdiq disa muaj pas ndarjes

Pas katër muajve në emisionin “Për’puthen”, Denzeli arriti që të zhvillonte takimin e tij të parë me një vajzë. Në bisedën me Alesian, ai ka rrëfyer të kaluarën e tij me një vajzë, me të cilën pati dy vite lidhje. Pak muaj pas lidhjes së tyre, ajo ndërroi jetë.

“Kam qenë gati dy vite në lidhje me atë vajzën, dhe pak kohë pasi u ndamë, ajo ndërroi jetë. Nuk kisha dashuri më për të, por më ka lënduar shumë fakti që vdiq sepse e kisha afër.

Kjo më ka trondit jashtë mase shumë. Mu duk sikur vdiq diçka në jetën time, dhe ndjeja një boshllëk. Jeta ikën shpejt, dhe është mirë të arrish diçka”, tha konkurrenti i “Për’puthen”.

Min 35

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rama: Presidentin e ri do ta zgjedhim ne, do i kthejmë dinjitetin asaj zyre

Kryeministri Rama tha sot në mbledhjen e Grupit Parlamentar, se Partia Socialiste do të nisë punën për zgjedhjen e Presidentit të ri të Republikës...

Mbyllja e shkollave për 3 ditë/Aktivistët: Ministrja bën meteorologen

Për tre ditë, shkollat do jenë të mbyllura për shkak të motit të acartë. Lidhur me këtë vendim, aktivistë të Qëndresës Qytetare kanë protestuar...

“E mbyllim në shkurt”/Rama mbledh Grupin Parlamentar të PS, ja çfarë do ndodhë

Në mbledhjen e Grupit Parlamentar, kreu i qeverisë Edi Rama iu është drejtuar socialistëve të angazhohen seriozisht në procesin e këshillimit kombëtar. Ai vuri...

Basha: Berisha po vë interesat e tij personale mbi ato të demokratëve!

Në Shqipëri zgjedhjet e pjesshme, të parakohshme lokale, më 6 mars, për të zëvendësuar kryetarët e gjashtë bashkive, që iu ka mbaruar mandati, priten...

“20 vite korrupsion në krye të FSHF”, Prokuroria nis hetimet për Armand Dukën

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka. Hetimet kanë nisur, pas referimit të bërë nga Policia...