E diel, 16 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

“Gati më dështoi emisioni”, Fevziu rrëfen çfarë i ndodhi me Ramën

Moderatori i “Opinion” Blendi Fevziu, ka ndarë mbrëmjen e djeshmne me të ftuarit një detaj kur një nga emisionet e tij me gjasë mund të dështonte. Ai ka rrëfyer prapaskenat që fshiheshin pas transmetimit të një emisioni, ku ishte i ftuar kryeministri Edi Rama.

Fevziu tregoi se studioja e “Opinion” ishte dezinfektuar kur do të vinte kreu i qeverisë Edi Rama, por ky i fundit e përballoi me sukses.

“Një herë kur do të vinte Rama, këtu erdhën që të dezinfektonin studion pa e ditur që ka emision edhe ishte gati duke dështuar emisioni, sepse nuk hyje dot nga dezinfektimi, por e mbajti ai nuk pyeti fare”, tha Fevziu.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...