E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

“E kam dashur, ka qenë një gjë e fortë fare”, Donaldi flet për ndarjen me Borën

Mbrëmjen e djeshme, Donaldi dhe Graniti kanë diskutuar me njëri-tjetrin në “Big Brother VIP”, për lidhjet e fundit dashurore. Donaldi tha se lidhja që ka patur me Bora Zemanin ka qenë shumë e fortë, dhe se ka zgjatur diku tre vite. Madje ka bashkëjetuar me të, dhe këtë fakt e bëri publik në një kohë kur përflitet se ai mund të ketë ndjenja për Semin, shoqen e ngushtë të Borës.

“Gati nja dy vite e gjysmë, tre vite kemi qenë bashkë. Kemi bashkëjetuar. E kam dashur. Ka qenë një gjë e fortë fare. Por jeta bën të vetën”, tha Donaldi, duke iu referuar lidhjes me moderatoren e njohur, Bora Zemani.

“Ti kur ke qenë hera e fundit?”, pyeti më pas Donaldi-Granitin, i cili tha: “Ka disa muaj që jam ndarë. Edhe unë e kam pasur kështu të fortë. E kam ndjerë shumë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...