E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Dyshohet se është përdorur për grabitje, shkrumbohet makina në Lezhë

Një makinë tip “Benz” është gjetur e shkrumbuar mbrëmjen e sotme në zonën e Kakarriqit, në Balldre të Lezhës.

Sipas policisë, dyshohet se makina me targa Aa377kh, benz blu 250 është përdorur për grabitje, përpara se të shkrumbohej.

Nga informacionet paraprake, mendohet të jetë grabitur tek Ura e Muratit, afër shkollës Balldre.

Ende nuk dihen autorët, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...