E enjte, 28 Tetor, 2021
5.5 C
Tirana

Dy ditë larg Fifit kanë qenë shumë për Granitin, çfarë ndodhi mes tyre (VIDEO)

Pas qëndrimit të Fifit në dhomën e dënimeve së bashku me tre banorët e tjerë, Palomën, Ilrin dhe Arditin, ata janë ribashkuar mbrëmjen e djeshme me pjesën tjetër të banorëve.

Sikundër është përfolur edhe ditët e fundit, shumë dyshime kanë lindur nëse mes tyre ka diçka më shumë se miqësi.

Sikundër shihet edhe nga videoja në fjalë, më të lumtur nga ky rikthim kanë qenë Fifi dhe Graniti.

Graniti ka vendosur që të mos jetë fare i rezervuar, dhe i ka thënë artistes se i është dukur shtrati bosh, duke shtuar se e ka marrë malli shumë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Degradon situata brenda "Big Brother VIP". Monika gjuan me mandarinë Fifin

“Foltorja sjell largimin e Bashës e Ramës”, Topalli mbështet Berishën

Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, ka deklaruar se “Foltorja” e Sali Berishës ishte iniciativa më e mirë që mund të ndodhte nga lideri historik i demokratëve....

“35 mijë euro kush vr*t Albin Kurtin”, policia rrethon banesën e kryeministrit

Forca të shtuara të policisë kanë qëndruar pranë shtëpisë së kryeministrit Albin Kurti, pas informacioneve për kërcënim. “Kryeministri Kurti është kërcënuar. Për këtë arsye,...

U përurua në maj, Spitali Memorial i Fierit ka mungesë ilaçesh

Spitali Rajonal Memorial i Fierit hapi dyert për qytetarët në muajin maj të vitit 2021. Tashmë jemi në muajin tetor, dhe një qytetar nga...

Grabitësit në sulm në lagjen e ‘VIP-ave’, tentojnë të djegin dy mjete

Dy ditë më parë, persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin dy mjete të parkuara në rrugën e “Vilave” në fshatin Lundër, në periferi...

Greqi/ Tërmeti “zgjon” Kretën

Një tërmet me intensitet 3.9 të shkallës Rihter ka zgjuar mëngjesin e sotëm Kretën, në Greqi. Sipas Institutit Gjeodinamik grek, tërmeti u regjistrua rreth...