E enjte, 20 Janar, 2022
-1.5 C
Tirana

Çfarë po ndodh mes Donaldit dhe Beatrixit? (VIDEO)

Gjatë ditëve të fundit, Donald Veshaj është afruar më shumë me Beatrix Ramosajn. Në videot e fundit shihet një afrimitet mes të dyve, madje në disa raste është dukur sikur kanë flirtuar.

Donaldi është ndjerë më “i lirë” pas daljes së Semi Jaupaj nga shtëpia e “Big Brother”, e cila ishte në mbrojtje të shoqes së saj të ngushtë.

Donaldi me Beatrixin janë larë edhe bashkë në dush.

Kujtojmë këtu se me rastin e përvjetorit të tretë të lidhjes, aktori Donald Veshaj vendosi që t’i bëjë një dhuratë Borës në kushtet ku ishte. Ai në një pako me ëmbëlsira futi brenda varësen që kishte në qafë, dhe ia hodhi pakon jashtë murit të “Big Brother VIP”.

Pas takimit me Borën brenda në “Big Brother VIP”, dyshja vendosi që do të diskutojnë jashtë për vazhdimësinë e raportit të tyre. Gjithashtu, ata shkëmbyen një puthje në buzë para të gjithë shqiptarëve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...