E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

“Bukë me vete”/Grida Duma: Nuk është turp, marr me vete vezë e djathë (video)

Grida Duma e ka pranuar edhe më herët se nuk ndihet aspak në siklet që të marrë bukë me vete. Siç duket, marrja e bukës me vete dhe përgatitja me plot dashuri e kujdes është çelësi i suksesit të linjave të saj perfekte. Nëse doni të dini se me çfarë e merr bukën ish-deputetja e PD-së, edhe ju do surprizoheni, pasi nuk ka aspak shpenzime.

Ermal Mamaqi: A është e vërtetë që ti merr bukë me vete?

Grida Duma: Po, është e vërtetë. Unë prindërit i kam prej 20 vitesh në New York, dhe sa herë dëgjohem me nënën time më thotë: “Merr bukë me vete, sepse siç e bën ti, nuk e bën askush dhe kur të dhemb stomaku ha pak”. Nuk është çështja nëse kemi apo s’kemi para për të blerë një sanduiç, është çështja që të përgatisësh diçka vetë dhe të mos shkatërrosh stomakun, sepse mund të dalë një punë dhe s’mund të ulesh diku për të ngrënë.

Ermal Mamaqi: Me çfarë e merr bukën?

Grida Duma: Shumë e thjeshtë. Unë përdor bukën e zezë, pak vaj ulliri, filadelfia sepse nuk e përdor gjalpin, pak djathë, vezë, domate. Këto janë produktet dhe janë për stomakun perfekt, tha ajo në emisionin “Xing me Ermalin” në “Tv Klan”.

Ermal Mamaqi: Dhe keni një trup si të Grida Dumës…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...