E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

“Ajo s’ka lënë fast-food e lulishte pa kënduar!”/Olti Curri shan rëndë Tunën

Në Ditën e Gruas, Tuna gjatë një koncerti të mbajtur në Shkup, promovoi albumin e saj më të ri të titulluar “Fortuna”.

Ky i fundit përmbante në total shtatë këngë, të cilat emocionuan pa masë publikun e gjerë. Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ku media të ndryshme përshkruan gjithçka ndodhi në koncertin e mbajtur prej Tunës.

Referuar këtyre lajmeve që kanë qarkulluar në median rozë, ka reaguar blogeri i njohur Olti Curri, i cili ka ofenduar rëndë Tunën duke ironizuar ndër të tjera edhe veshjen e saj.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...