E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“Basha e ka koefiçentin 12 që të bëhet kryeministër”, Balla nxjerr videon e Grida Dumës që po thyen rrjetin

Taulant Balla ka shpërndarë në Facebook-un e tij videon e ish-deputetes Grida Duma, e cila ka qenë e ftuar në ‘Klanifornia’ për të dhënë një intervistë.

E pyetur rreth ambicies së saj për të kandiduar për postin e kryeministres, ajo ka thënë se është kryedemokrati Lulzim Basha në listë.

Por aktori i humorit Albano Bogdo e ka marrë situatën në dorë, dhe ka dhënë batutën e radhës.

“Basha e ka koefiçentin 12 që të bëhet kryeministër, njëlloj si të fitojë Delvina në fushë të Real Madrid”, tha ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...