E diel, 20 Qershor, 2021
23.5 C
Tirana

Ana e “Për’puthen”, së shpejti në një tjetër ekran

Anën e “Për’puthen”, së shpejti do ta shohim në një tjetër televizion. Ajo sërish do të jetë pjesë e një formati të ngjashëm me “Për’puthen”, në Kosovë. Prej disa kohësh, në Kosovë ka nisur një emision i ngjashëm me formatin e “Për’puthen”,  i quajtur “It’s my love”.

Drejtuesi i këtij emisioni, Kika, i njohur në Shqipëri si ish-konkurent në “Big Brother”, ka dhënë një intervistë së fundmi për “Express Rozë”, ku ndër të tjera ka zbuluar se do të ketë konkurrentë të “Për’puthen”, që do t’i bashkohen versionit kosovar.

Ai ka zbuluar se një nga konkurrentet do të jetë Ana, e cila do t’i bashkohet së shpejti “It’s my love”. Po ashtu ai tha se Ana nuk do të jetë e vetmja, pasi do të ketë edhe të tjerë ish-pjesëmarrës të emisionit të “Top Channel”, që do të shkojnë në programin e tij “dating”.

Ana Lleshi është 26-vjeçarja më e komentuar në programin e njohjeve “Për’puthen”, pikërisht për shkak të fotos që vërtetonte që ajo kishte kaluar natën në shtratin e Arjonit, edhe pse rregullorja e formatit e ka të ndaluar këtë.

E lindur në Sarandë, por që jeton në Tiranë, vajza që zotëron një biznes të vetin dhe ka pasion gatimin, kërkon partner në televizion.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mali i Zi: Përshkallëzohet kriza qeveritare për shkak të Srebrenicës

Parlamenti i Malit të Zi miratoi një rezolutë me të cilën dënohet gjenocidi në Srebrenicë dhe shkarkoi ministrin e Drejtësisë, Vladimir Leposaviç, për shkak...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet...

Levandovski mban gjallë shpresat e Polonisë, Spanja komplikon kualifikimin

Përfundon ndeshja e grupit C, ku Spanja ka komplikuar kualifikimin, pasi Polonia i ka surprizuar, duke i rrëmbyer një pikë. Sfida u mbyll në...

Gjermani, gjenden dy piktura të shekullit XVII në një kosh plehrash

Policia gjermane po kërkon për informacion për dy piktura origjinale nga artistë evropianë të shekullit të 17, të cilat përfunduan në një kosh plehrash...

Kapacitetet e Kosovës për vaksinim në masë të popullsisë kundër COVID-19

Në Kosovë gjatë kësaj jave filloj vaksinimi në masë i qytetarëve kundër COVID-19, me synimin që të vaksinohen deri 320 qytetarë në muaj. Zyrtarë...