E premte, 24 Shtator, 2021
22.5 C
Tirana

Olsa Muhameti flet pas largimit të Meridianit nga “Për’puthen Prime”

Përgjatë puntatave të kaluara, në karriget e opinionistëve në “Për’puthen” kemi parë Fatma Haxhialiun dhe Meridianin e “Big Brother”, të cilët bashkë me Arjan Konomin jepnin opinionet e tyre mbi takimet e konkurrentëve. Siç duket, rrugëtimi i Meridianit në këtë program ka përfunduar.

“News-31.com” ka mësuar se ish-banori i “Big Brother” nuk do të jetë më opinionist. Lidhur me këtë çështje është prononcuar autorja e programit, Olsa Muhameti.

“Zëvendësimi i Meridianit ishte vendimi im, sepse ne kemi një formulë, e cila na bën të ndërrojmë opinionistët herë pas here”, është shprehur Muhameti.

Ajo shtoi më tej se kjo bëhet për të sjellë larmishmëri situatash në prime, por edhe për të dëgjuar mendime të ndryshme.

Këtë të dielë do të shohim në panel Arjan Konomin, Fatma Haxhialiun dhe Elona Duron që do të jetë prurja e re në karriget e opinionistëve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...