E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Abuzoi prej 4 vitesh me të afërmen e tij, e ëma e minorenes: S’e dua më jetën

Një rast përdhunimi ka shokuar mbarë opinionin publik, ku një 53-vjeçar ka abuzuar për 4 vite me një minorene, me të cilën kishte lidhje familjare. 

Ngjarja ka ndodhur në Gjirokastër, në fshatin Libohovë, ku 16-vjeçararja për vite me radhë është abuzuar nga një i afërmi i saj 53 vjeç, Kabuli Hunda.

Ka qenë vete minorenia që denoncoi në polici, ku ka deklaruar se ishte abuzuar seksualisht që prej moshës 12-vjeçare. 16-vjeçarja ndodhet në spital, ku po i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore.

E ëma e vazjës rrëfen e tronditur, se nuk kishte kuptuar asgjë. “Më tha vajza që ka që 12 vjeçe dhe deri sot që kryen marrëdhënie me vajzën. Më tha vetë ajo, unë nuk kisha kuptuar gjë.

Për herë të parë e zënë te shtëpia e tij. Ky është xhaxhai i burrit dhe vajza na tha vetëm dje. Nuk na shkonte kurrë mendje. Denoncimin në polici e bëri kunati. Unë jam të vdes tani, nuk e dua jetën. Edhe bashkëshorti u bë shumë keq”, tha e ëma e minorenes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Tre të mitura shfrytëzohen seksualisht, një grua i lidhte me burra në moshë

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...