E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

Abuzoi seksualisht me vajzën e nipit, 16-vjeçarja në gjendje të rëndë në spital

Një rast i rëndë u publikua në media sot, ku një 53-vjeçar ka abuzuar seksualisht në mënyrë të përsëritur me një 16-vjeçare. Ky rast abuziv ka ndodhur në Libohovë të Gjirokastrës, ku 53-vjeçari Kabuli Hunda dyshohet se ka abuzuar seksualisht me vajzën e nipit.

“Panorama” ka publikuar edhe foton e autorit, ku ndër të tjera bën me dije se prej disa kohësh, 53-vjeçari ishte kthyer nga Greqia pas vdekjes së të shoqes.

(Në foto Kabuli Hunda)

Të dyja familjet janë në gjendje të dobët ekonomike, dhe prindërit e vajzës me probleme shëndetësore.

Duke shfrytëzuar këto rrethana, 53-vjeçari Kabuli Hunda ka krijuar lidhje intime me të miturën. Marrëdhënia e tyre nuk ka mundur të mos bjerë në sy nga komuniteti, por askush nuk ka kryer denoncimin.

16-vjeçarja ndodhet në spital në gjendje të rëndë si psikologjike ashtu edhe shëndetësore si pasojë e përdhunimit. Burime nga spitali pohojnë se ka patur hemorragji të lartë, që e ka rënduar gjendjen e saj shëndetësore.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...