E premte, 22 Tetor, 2021
15.5 C
Tirana

Zbulohet një tjetër femër e famshme që do luajë në filmin e Ermal Mamaqit

Filimisht u bë me dije se Enca do të ishte pjesë e filmit të ri të Ermal Mamaqit. Por sot është zbuluar një tjetër aktore. Në fakt nuk është një aktore e mirëfilltë, por ka marrë goxha emër, pasi është e motra e këngëtares.

Dje nisën xhirimet e filmit të ri të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”, që po pritet me padurim pas suksesit që pati “2 gisht mjaltë”.

Dita e parë e xhirimeve u hap me Encën, e cila siç bëri të ditur “Xing.al”, do jetë protagoniste në film. Tashmë është zbuluar se në një skenë të filmit do shfaqet edhe motra e Encës, Uindi. Këtë gjë e ka bërë me dije vetë ajo, me anë të një postimi në Instagram.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dy fitore që çojnë në humbje

Nga: Blendi Kajsiu Që fitorja e fushatës Berisha është humbje e madhe për PD-në, kjo tashmë është e qartë edhe për vetë doktorin. Ai e...

Si mund ta ndryshojnë politikën në Evropë zbulimet e “Pandora Papers”

Nga: Chris Raggett “European Council on Foreign Relations” Fshehtësia e financave nuk është më si dikur. Publikimi më 3 tetor i “Pandora Papers”, i rreth 12...

Donald Trump lançon rrjetin e tij social, ja si do të quhet aplikacioni

Pasi u përjashtua nga platformat sociale si Facebook dhe Twitter, Trump ka bërë përpjekje për krijimin e një media sociale rivale. Ish-presidenti amerikan Donald...

Super-operacion i shërbimit sekret, në pranga 15 agjentë të Mossad-it

15 persona janë arrestuar në Turqi, pasi autoritetet i akuzojnë si agjentë të shërbimit sekret izraelit, Mossad. Si rezultat i operacionit të kryer në...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga: Bujar Leskaj Komisioni Europian publikoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...