E shtunë, 25 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Young Zerka reagon pas ndarjes: Ronelën e kam xhan!

Tashmë është bërë e ditur se romanca mes Young Zerkas dhe Ronela Hajatit i ka ardhur fundi. Ata janë ndarë, e shumë është aluduar lidhur me shkakun.

Në një intervistë për “Prive”, i pyetur për prishjen e marrëdhënies mes tyre, ashtu siç pritej, Zerka i është shmangur pyetjes pa dhënë një përgjigje konkrete.

Ai tha se është plotësisht i fokusuar tek karriera, për të publikuar projekte të cilat dëshiron që të kenë sukses. E ndërsa për Ronelën tha se e ka shumë xhan!

“Unë dua të bëj zhurmë me muzikë. Ronelën e kam xhan, e kam pasur xhan, kështu që s’ka lidhje. S’kam koment”, tha më tej ai.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foto me Sorosin, Berisha i akuzon se projektuan ndarjen e Kosovës

Ish-kryeministri Berisha është revoltuar pas një fotoje të shpërndarë nga kryeministri Rama krahë George Soros. Rama zbuloi në rrjetet sociale se është takuar në...

Yuri Kim me porosi të qarta nga Uashingtoni, vulos fundin tragjik të Berishës

Dje, Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit vendosi rihapjen e hetimeve për tragjedinë e "Gërdecit". Nga ana tjetër, ambasadorja...

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...