E shtunë, 26 Shtator, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

Young Zerka

Young Zerka flet për herë të parë pas ndarjes nga Ronela Hajati

Këngëtari Young Zerka, teksa ishte i ftuar në “Pushime on top”, është pyetur rreth historisë së tij më të përfolur të dashurisë me Ronela...

Ronela flet për herë të parë për ndarjen nga Young Zerka

Ronela Hajati dhe Young Zerka dukeshin të dashuruar me njëri-tjetrin, madje shpreheshin se ishin shpirtra binjakë. Por duket se romancës i ka ardhur fundi. Teksa...

Zbulohet arsyeja pse Ronela e Young Zerka e mbanin të fshehtë lidhjen

U munduan për një kohë të gjatë që ta mbanin lidhjen të fshehtë, por tashmë Young Zerka është dorëzuar. Në emisionin "Klanifornia", ai bëri publike...

Samanta Karavella i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Young Zerkës

Këngëtari Young Zerka, dha një deklaratë të fortë në emisionin e kaluar në “Shiko Kush Luan”. Për të, Samanta Karavella nuk e meriton famën...

Young Zerka nuk i ka dhënë fund lidhjes me Ronela Hajatin, ja provat

Pak kohë më parë, në mediat rozë u përfol për një ndarje të mundshme mes këngëtares së njohur Ronela Hajati dhe Young Zerkas. Thashethemet...

Edhe pas ndarjes, Ronela Hajati thotë fjalët e ëmbla për Young Zerka-n

Për herë të parë pas lajmit të ndarjes, këngëtarja Ronela Hajati ka folur gjatë emisionit “Mirage” për Young Zerkën. Sipas miqve të dyshes, arsyeja...

Pasi u përfol se u nda nga Ronela Hajati, Young Zerka e thotë më në fund

Mbrëmjen e djeshme, Young Zerka ishte i ftuar në “The Voice of Albania”, ku performoi disa nga këngët e tij. I pyetur pas performancave, nëse...

Young Zerka reagon pas ndarjes: Ronelën e kam xhan!

Tashmë është bërë e ditur se romanca mes Young Zerkas dhe Ronela Hajatit i ka ardhur fundi. Ata janë ndarë, e shumë është aluduar...

Ndahet një tjetër çift i famshëm shqiptar

Duket se romancës mes Ronela Hajatit dhe Young Zerkës i ka ardhur fundi. Ndonëse asnjëherë nuk e pranuan që ishin në çift, ata tashmë...

Ronela dhe Young Zerka i japin fund lidhjes. Zbardhet arsyeja

Ronela Hajati dhe Young Zerka duket se i kanë dhënë fund lidhjes tre vjeçare. Ditë më parë ishte Zerka ai që hodhi dyshimet se...

Të fundit

Kosovë, shërohen 101 pacientë në 24 orë

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private, janë testuar gjithsej 664 persona, prej të cilëve rezultojnë...

‘Edhe 100 të tjera’, Spahiu: Nuk është urim, por miliona euro që mund të paguajë Shqipëria në arbitrazh

Ish-deputeti i LSI Përparim Spahiu, ka reaguar në lidhje me faktin se Shqipëria mund t'i paguajë 100 milion euro kompanisë Kurum, për shkak të...

Kapet tuniziani në Rinas me 67,850 paund të padeklaruara

Policia Kufitare godet një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi. Një 63 vjeçar tunizian u procedua penalisht, pasi gjatë kontrollit në aeroportin...

U gjet pranë nënës së vdekur, ja si është gjendja e 10-vjeçares në Pogradec

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Pogradec. Fëmija i gjetur pranë nënës është vajzë rreth 10 vjeç. Ajo ndodhet në gjendje...

LSI koalicion të dytë me PS? Alibeaj: Nuk besoj, ishin me ne kur dogjëm mandatet

Teksa dhe pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet parlamentare, partitë kanë ndezur motërët për fushatën elektorale, e përgatiten për t'u futur në garë në...