Stil

Xhemi Shehu nuk i ka folur Rezart Veleshnjas për dy javë

               Publikuar në : 16:02 - 11/02/19 M. S

E  dini se kohë më parë, Xhemi Shehu nuk i ka folur Rezart Veleshnjas për dy javë me radhë? Këtë detaj e ka zbuluar moderatorja bukuroshe, në “Sekretet e Portokalli”-së. Bëhet fjalë për programin e së dielave mbrëma në “Top Channel”, nëpërmjet të cilit aktorët e spektaklit të humorit rrëfejnë të pathënat e prapaskenat.

Xhemi Shehu rrëfeu një ngjarje që i ka ndodhur disa kohë më parë, me aktorin Rezart Veleshnja. Dyshja kishte për të realizuar një skenë se bashku, e ndërkohë që po bënin prova, Rezarti e kishte zgjatur më shumë se ç’duhej pjesën e tij, duke e detyruar Xhemin që t’i kërkonte atij të nxitojë pasi u bënë vonë. Kjo nuk i ka pëlqyer aspak aktorit, i cili jo vetëm që nuk e ka ndërprerë, por e ktheu të gjithë pjesën nga dialog në monolog.

“Iku dhe më la si pemë”, tregoi Xhemi duke qeshur, teksa kujtonte episodin me të.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT