E hënë, 18 Janar, 2021
7 C
Tirana

Vjen në jetë vajza e tretë e Arben Ahmetaj

Sot është një ditë e shënuar për ministrin Arben Ahmetaj, pasi në jetë ka ardhur vajza e tij e tretë.

Një ditë kjo që do të gdhendet në memorien e shqiptarëve, për kryerjen e vaksinës anti-Covid, e po kështu një ditë speciale kjo për ministrin i cili është bërë baba për herë të tretë.

Burime për ‘Ora News’ bëjnë të ditur se vajza ka ardhur në jetë pranë një spitali privat në Tiranë. Ky lajm ende nuk është konfirmuar nga vetë ministri Ahmetaj.

Ai është babai i dy vajzave të tjera, Livia dhe Kejsi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kartoni i parë i kuq me Barcelonën, ja sa ndeshje rrezikon të humbasë Mesi

Lionel Mesi mori kartonin e parë të kuq në karrierë me fanellën e Barcelonës në 753 ndeshje të luajtura, por grushti që i dha...

Serbia i dhuron Maqedonisë së Veriut 8 mijë doza të vaksinës Pfizer

Serbia do t’i dhurojë Maqedonisë së Veriut 8000 doza të vaksinës Pfizer në luftën kundër pandemisë së koronavirusit. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri...

Bien shifrat në Kosovë, 1 viktimë nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Autoritetet shëndetësore në Kosovë thonë se gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar një viktimë nga koronavirusi. Viktima, 74 vjeç, është nga komuna e...

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...