E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Video po thyen rrjetin/Të ftuarës i dalin të gjitha në shesh në emisionin live

Dy konkurrentet e “Përputhen”, Ana dhe Melisa kanë dhuruar një atmosferë të nxehtë në “Shiko Kush Luan”. Të dyja kanë bërë një kërcimi sensual.

Vajzave iu ofrua nga një balerin, por Ana në vend të balerinit zgjodhi Atdheun. Mes tyre ka patur takime që kanë shkuar shumë mirë, dhe kiminë e treguan edhe në “Shiko Kush Luan”.

Ajo i dhuroi një kërcim shumë sensual e joshës në prehër, ndërsa në një moment i hoqi dhe këmishën. Po kështu edhe Melisa kërceu me Fationin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan)

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...