E diel, 17 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Vera Grabocka hedh në gjyq konkurrentin e “Për’puthen”

Bruno Shemsho është një ndër djemtë që ka spikatur këtë edicion në “Për’puthen”. Ai aktualisht është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar të “Për’puthen 3”. Teksa po shijon famën, ai do përballet në të njëjtën kohë edhe me drejtësinë. Kjo pasi Vera Grabocka ka hedhur në gjyq konkurrentin e “Për’puthen”, dhe shkak është bërë “Love Story”.

Para se të niste eksperiencën e tij në këtë format, ai dëshironte që të merrte pjesë në një spektakël tjetër televiziv të ngjashëm me “Për’puthen”, “Love Story” që moderohet nga Alketa Vejsiu.

“Kryefjala” ka bërë të ditur se ai kishte nënshkruar dhe një kontratë, për t’u bërë pjesë e formatit të dashurisë “Love Story”.

Sipas këtyre zërave, ai i është bashkuar “Për’puthen”, duke lënë emisionin “Love Story” dhe duke shkelur kontratën me Vera Grabockën. Ndodhur në këto kushte, thuhet se ajo ka hedhur në gjyq konkurrentin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Banori i "Big Brother Vip" plas "bombën": "Për’puthen" është me skenar

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...