Aktualitet

“Vëllezërit nga Tepelena, kushërinjtë e kreut të PS”, Berisha nxjerr mesazhin


               Publikuar në : 08:47 - 06/12/19 L M

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin e tij social “Facebook” mesazhin e një qytetari, i cili ndan të dhëna rreth atentatit të ndodhur në Tepelenë, ku humbi jetën një person, ndërsa u plagos vëllai i tij.

Detaje nga atentati i vëllezërve në Tepelenë, kush ishte shënjestra

Qytetari i shkruan ish-kryeministrit se vëllezërit Bresho janë djemtë e tezes së kryetarit të Partisë Socialiste në Tepelenë, Dino Selimi. Sipas tij, shkaku i konfliktit kanë qenë pazaret e prishura të drogës.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Droga dhe Bixhozi ne Tepelene jane sheshit!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr ti,me falni per shqetesimin ne kete ore te vone por jam i detyruar tju ve ne dijeni:ne Tepelene gjat nje atentati te bere ndaj dy vellezerve Bresho djemt e tezes se kryetarit te partis Rilindase Dino Selimi si pasojë e plagëve te mara njeri prej vellezerve Bresho nuk i ka mundur ti mbijetoj plagve te mara,konfliktie eshte vetem per droge ,qeveria thot drog ska po droga ne Tepelen dhe bixhozi jane rrugve te qytetit

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT