E hënë, 18 Janar, 2021
3 C
Tirana

U raportua se ishte në gjendje kritike, ish-deputeti socialist falenderon Zotin dhe Ramën

Ish-deputeti socialist Fatmir Toçi, i prekur nga koronavirusi, ka ndarë me ndjekësit një video ku shpreh mirënjohje për Ramën. Kjo video vjen në një kohë kur në media është raportuar se gjendja e tij është përkeqësuar.

A i ka shpërndarë një status të kryeministrit Rama, ku tregohet projekti në zhvillim e sipër i një rruge përgjatë Lumit të Vlorës.

Mbi postim, Toçi falenderon Zotin që i mbushi mendjen Ramës, të cilin ai e cilëson si njeriun më të gjatë dhe më largpamës në Shqipëri.

Statusi

Sa gëzim i madh e që nuk shprehet me fjalë, ëndërra e shumë brezave në një shekull!

Falënderojmë Zotin atje Lart që ia mbushi mendjen njeriut më të gjatë e më largpamës këtu poshtë për të realizuar veprën që do t’i ndrrojē faqen dhe fatin e një krahine të tërë dhe gjithë Jugut të vendit.😀

Mirënjohje pa fund, Edi Rama!🙏

Sipas burimeve të Gazeta “Shqip”, pretendohej se ishte rënduar gjendja shëndetësore e ish-deputetit të PS-së, Fatmir Toçi.

Thuhej se gjendja e ish-deputetit socialist ishte rënduar dje, dhe mjekët janë detyruar që ta dërgojnë në Reanimacion.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...