E hënë, 25 Tetor, 2021
22.5 C
Tirana

U përplas me dy mjete, policia jep detajet për viktimën në Shkodër

Policia ka dhënë detajet e para lidhur me aksidentin me pasojë jetën në Shkodër. Në orën 17:20, në fshatin Guri Zi, shtetasi me inicialet V.N. 37 vjeç, teksa drejtonte një motoçikletë është përplasur me dy mjete të tjera, ku për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 28.07.2019, në orën 17:20 në fshatin Guri Zi, shtetasi V. N. 37 vjeç, teksa drejtonte një motoçikletë është përplasur me dy mjete të tjera, për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Mjetet e përfshira në aksident dhe drejtuesit janë në vendngjarje, dhe po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Aksident i rëndë, humb jetën 37-vjeçari

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reagime pas ndalimit të sportistëve të Kosovës nga Serbia

Autoritetet e Serbisë ndaluan në kufi dhe nuk lejuan ekipin përfaqësues të boksit të Kosovës që të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Boksit...

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...