E hënë, 25 Tetor, 2021
22.5 C
Tirana

Aksident i rëndë, humb jetën 37-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Vukatanë, në Shkodër.

Burime nga qyteti verior bëjnë me dije se viktima është shtetasi Vitor N, 37-vjeç.

Viktima ka qenë duke lëvizur me motor, kur është përplasur nga një makinë.

Si pasojë e erës së fortë dhe shirave të dendur, drejtuesi i motorit ka humbur kontrollin e mjetit, dhe është përplasur me një makinë.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Ata autobusë prodhojnë kancer, keni 5 ditë kohë”, arrihet dakordësia

Pas shumë ditëve të utobusëve të tejmbushur dhe vonesave të pajustifikuara, sot është arritur dakordësia me operatorët e transportit urban. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion...

Derbi gjithnjë përtej futbollit…

Nga: Eduard Zaloshnja Para ca kohësh, zhvillova një sondazh me tifozë e dashamirës të Tironës në lidhje me ndryshimin e emrit zyrtar të klubit (nga...

Vd*kja e turistëve ruse/Prokuroria kërkon ndihmë nga kompanitë e huaja

Lidhur me rastin e vdekjes së mistershme të katër shtetasve rusë, Prokuroria i është drejtuar me një kërkesë një kompanie të huaj, për të...

VIDEO/Semi përplaset me Fifin për shkopin që ajo mban në dorë, shpërthen në lot

Sherri i sajuar ndërmjet Fifit dhe Monikës, ka përshirë lojtarë të tjerë, duke krijuar jo pak polemika tek banorët e shtëpisë së “Big Brother...

Kina teston një raketë hipersonike dhe ndryshon rregullat e lojës

Nga: Pierre Haski Amerikanët kanë një shprehje të saktë për ta përkufizuar këtë lloj informacioni:ato janë “momentet Sputnik”, një referencë ndaj lëshimit të objektit të...