E enjte, 21 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

Dafina Zeqiri ‘ua mbledh’ meshkujve, komenti i saj do ju lejë pa fjalë (foto)

Siç duket, komentet negative e kanë tërbuar këngëtaren Dafina Zeqiri, aq sa ka vendosur që t’i kushtojë një postim sqarues të gjithë komentuesve.

Këngëtarja shkruan se ka më shumë burrëri se vetë burrat, dhe se muzikën e bën për qejfin e publikut që e mbështet. Statusi i saj ka marrë komente pafund në Instagram, ndërsa Dafina shfaqet më e drejtëpërdrejtë se kurrë më parë.

Statusi në Instagram

Fakt osht qe i kom do “invisible” balls ma tmdhaja se krejt qata “djem”, mfal “burra” hm mfal jo… “Dh..” qe shkrujt komente absurde edhe sdijn maspari me respektu motrat/ nenen e vet! Sidomos do/do femna? Qe hiq e hiq ma mir vetvetes sja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse skeni “balls” me jetu per veten tonde! But SHOUT OUT to all the REAL ONES  se Muziken dhe performancen e boj per QEFF shkaku juve! Ju Dua.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dhunoi kryebashkiakun e Selenicës, pranga 57-vjeçarit. Dalin dyshimet e para

Një 57-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka goditur kryetarin e Bashkisë së Selenicës, Pëllumb Binaj. Pas hekurave...

Shto ujë e shto…komisione

Nga: Skënder Minxhozi Lulzim Basha po përpiqet të krijojë një axhendë paralele me "Foltoren" e Sali Berishës, e cila po gërryen prej javësh jo vetëm...

Rrjedhin dokumentet konfidenciale, si lobojnë shtetet për ngrohjen globale

Një rrjedhje e madhe e dokumenteve të parë nga "BBC News", tregon se si vendet po përpiqen të ndryshojnë një raport shkencor vendimtar, se...

Veshka e derrit transplantohet te njeriu (FOTO)

Për herë të parë, një veshkë derri është transplantuar në një njeri, pa shkaktuar refuzim të menjëhershëm nga sistemi imunitar i marrësit, një përparim...

Shpërthim i fuqishëm gazi në Kinë/Publikohen pamjet ‘apokaliptike’ (VIDEO)

Të paktën 3 persona u vranë dhe më shumë se 30 u plagosën në një shpërthim të fuqishëm në një restorant, në qytetin verilindor...