E diel, 5 Prill, 2020
17 C
Tirana

“Ti je sekser”/ Ngjela revoltohet me inxhinierin: Nxirreni jashtë këtë maskara

Lexo edhe ...

Ecuria e koronavirusit/ Pipero tregon si pritet të jetë java e ardhshme

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero është shprehur se shifrat e shënuara nga koronavirusi këtë javë, ishin pak a shumë ato që ishin parashikuar. Përmes një...

Kosova konfirmon 5 raste të reja me koronavirus

Ditën e sotme në Kosovë janë regjistruar 5 raste të reja me koronavirus, duke e çuar në 145 numrin total të rasteve. Sipas IKSHPK-së, rastet...

Në kohën e krizës së Coronës, gjermanët i besojnë Merkelit

CDU dhe CSU kanë shënuar rritje masive në sondazhe, qeverisë po i jepet besimi maksimal. Një shenjë, se në kohë krize demokracia në Gjermani...

Një 61-vjeçar humb jetën nga koronavirusi në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se një tjetër person i prekur nga koronavirusi ka ndërruar jetën në Shqipëri. Kështu shkon në 21 numri...

Inxhinieri Arben Meçe është përfshirë në një debat mbrëmjen e djeshme me avokatin Spartak Ngjela, teksa shpërthyen në akuza ndaj njëri-tjetrit.

Teksa ishte i ftuar në emisionin “360 gradë”, inxhinieri e akuzoi Metën si sekser të sistemit të drejtësisë. Kjo deklaratë ka irrituar avokatin, i cili ka kërkuar që largimin e Meçes nga studioja.

Pjesë nga debati:

Arben Meçe: Ti ke dalë në ekran dhe mbjell atë që nuk është e qenë. Nuk ka kriminalitet në ndërtim zotëri dhe ka një të vërtetë të mëdha, po lejet e ndërtimit kanë korrupsion. Por mos ngatërrojmë korrupsionin në leje ndërtimi, siç është edhe tek ju. Ne kemi gjithë sistemin e drejtësisë pjesë e tij je ti…

Spartak Ngjela: Unë jam avokat

Arben Meçe: Pjesë e tij je, sekser je dhe ti. Si më akuzon mua si kriminel

Inxhinieri shpërthen në akuza ndaj Ngjelës: Je sekser i sistemit të drejtësisë!

Inxhinieri shpërthen në akuza ndaj Ngjelës: Je sekser i sistemit të drejtësisë!Ndiqni emision e plotë këtu: https://youtu.be/7B8_kaD6m08

Publiée par Ora News sur Jeudi 5 décembre 2019

Spartak Ngjela: Ka mundësi ta nxjerrësh jashtë këtë masakra, dil jashtë”, iu drejtua avokat Ngjela.

Arben Meçe: Ti të më nxjerrësh mua? Jo avokat jo

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Ecuria e koronavirusit/ Pipero tregon si pritet të jetë java e ardhshme

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero është shprehur se shifrat e shënuara nga koronavirusi këtë javë, ishin pak a shumë ato që ishin parashikuar. Përmes një...

Kosova konfirmon 5 raste të reja me koronavirus

Ditën e sotme në Kosovë janë regjistruar 5 raste të reja me koronavirus, duke e çuar në 145 numrin total të rasteve. Sipas IKSHPK-së, rastet...

Në kohën e krizës së Coronës, gjermanët i besojnë Merkelit

CDU dhe CSU kanë shënuar rritje masive në sondazhe, qeverisë po i jepet besimi maksimal. Një shenjë, se në kohë krize demokracia në Gjermani...

Një 61-vjeçar humb jetën nga koronavirusi në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se një tjetër person i prekur nga koronavirusi ka ndërruar jetën në Shqipëri. Kështu shkon në 21 numri...

Rënia e numrit të viktimave në Itali, reagon kryeministri Conte

Italia ka regjistruar ditën e sotme numrin më të vogël të viktimave, që prej datës 19 mars. Mediat vendase raportuan se në 24 orët e...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT