Aktualitet

“Ti je sekser”/ Ngjela revoltohet me inxhinierin: Nxirreni jashtë këtë maskara


               Publikuar në : 09:48 - 06/12/19 L M

Inxhinieri Arben Meçe është përfshirë në një debat mbrëmjen e djeshme me avokatin Spartak Ngjela, teksa shpërthyen në akuza ndaj njëri-tjetrit.

Teksa ishte i ftuar në emisionin “360 gradë”, inxhinieri e akuzoi Metën si sekser të sistemit të drejtësisë. Kjo deklaratë ka irrituar avokatin, i cili ka kërkuar që largimin e Meçes nga studioja.

Pjesë nga debati:

Arben Meçe: Ti ke dalë në ekran dhe mbjell atë që nuk është e qenë. Nuk ka kriminalitet në ndërtim zotëri dhe ka një të vërtetë të mëdha, po lejet e ndërtimit kanë korrupsion. Por mos ngatërrojmë korrupsionin në leje ndërtimi, siç është edhe tek ju. Ne kemi gjithë sistemin e drejtësisë pjesë e tij je ti…

Spartak Ngjela: Unë jam avokat

Arben Meçe: Pjesë e tij je, sekser je dhe ti. Si më akuzon mua si kriminel

Inxhinieri shpërthen në akuza ndaj Ngjelës: Je sekser i sistemit të drejtësisë!

Inxhinieri shpërthen në akuza ndaj Ngjelës: Je sekser i sistemit të drejtësisë!Ndiqni emision e plotë këtu: https://youtu.be/7B8_kaD6m08

Gepostet von Ora News am Donnerstag, 5. Dezember 2019

Spartak Ngjela: Ka mundësi ta nxjerrësh jashtë këtë masakra, dil jashtë”, iu drejtua avokat Ngjela.

Arben Meçe: Ti të më nxjerrësh mua? Jo avokat jo

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT