E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Thanë se ndodhet me Noizyn në Tajlandë, Tayna zbulon si qëndron e vërteta

Reperja e njohur, Tayna përmes disa postimeve në Instastory dje ka treguar se ka nisur pushimet në Tajlandë.

Por në të njëjtin destinacion ndodhet edhe reperi Noizy, e menjëherë nga fotot e publikuara, në portale nisi të shkruhej se dyshja mund të ndodheshin bashkë me pushime.

54433806_2061265644173858_7236952059046526976_n.jpg

Për të qartësuar çdo aludim, Tayna ka publikuar një foto me prindërit e saj duke zbuluar kështu shoqëruesit e saj në këtë destinacion të zgjedhur.

 

Image result for u tha se wshtw me noizyn ne tajlande

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Betohen në Presidencë, Qeveria nis zyrtarisht mandatin e tretë

Pas betimit te presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të ri qeveritar vendosën të ecnin në këmbë përgjatë Bulevardit Dëshmorët...

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...

Meta merr në mbrojtje Berishën, akuzon Kim se po shkel sovranitetin e vendit

Pas një periudhe të gjatë heshtje, një ditë më parë kreu i shtetit, Ilir Meta, u prononcua për mediat duke u rreshtuar krah aleatit...