Aktualitet

Tentoi të vidhte një mjet, pranga 52-vjeçarit


               Publikuar në : 11:09 - 24/01/20 M S

Blutë e Tiranës kanë arrestuar një 52-vjeçar, pasi kishte tentuar të vidhte një mjet. Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet D.H., 52 vjeç, banues në kryeqytet.

Arrestimi i tij u bë pasi u kap në flagrancë nga shërbimet e policisë, në tentativë për të vjedhur mjetin e shtetasit A. L., në rrugën “Nikolla Jorga”, Tiranë.

Njoftimi nga policia

Tenton të vjedhë një mjet, arrestohet nga Policia 52-vjeçari.

Nga shërbimet e Komisariatit Nr. 3, falë bashkëpunimit me qytetarët dhe reagimit të shpejtë u arrestua në flagrancë shtetasi D. H., 52 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i tij u bë pasi u kap në flagrancë nga shërbimet e Policisë, në tentativë për të vjedhur në mjetin e shtetasit A. L., në rrugën “Nikolla Jorga”, Tiranë.

Vijojnë hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e vjedhjeve të tjera të ndodhura në qytetin e Tiranës.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprën penale “Vjedhja, e mbetur në tentativë”.

 

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT