E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

“Të ngjiti mirë me femrat fierake”, Rama u përgjigjet komentuesve: O zot çfarë zanati

Një ditë më parë kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim me femrat e qytetit të Fierit me rastin e 8 marsit. Por ajo që ra në sy ishin batutat dhe kërcimi i kryeministrit me gratë e këtij qyteti.

Sakaq, gjatë ditës së sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me një grua të moshuar nga qyteti i Fierit të cilën e ka konsideruar si ‘Fotoja e ditës’.

Një komentuese e ka thumbuar duke i shkruar se i ngjiti mirë me femrat e Fierit, ndërsa Rama është përgjigjur me disa emoji me qeshje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...