E diel, 29 Mars, 2020
8 C
Tirana

Etiketa

telefonon

“Jam në oborr”/Rama telefonon qytetarët: Futu brenda shpejt

Kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur disa prej shqetësimeve që qytetarët kanë shprehur te platforma ‘shqipëriaqëduam.al’. Kreu i qeverisë ka vendosur t’i marrë personalisht disa...

Fqinjët të shqetësuar për krizën, ministri italian telefonon Ramën dhe Bashën

Kriza politike në vend ka shqetësuar edhe fqinjët. Ministri i Jashtëm i Italisë, Enzo Moavero Milanesi ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministrin Rama,...

Habit Stresi nga qelia, telefonon moderatorin në studio: Ju mora për t’iu…

Prej disa javësh reperi i njohur Stresi është arrestuar nga policia pasi u kap me një sasi lënde narkotike, armë dhe fishekë dhe nuk...

“Shkon 20 herë në banjë para ndeshjes”, Maradona telefonon Messin për ti…

Diego Armando Maradona vetëm pak ditë më parë tronditi opinionin sportiv me deklaratën e tij për Lionel Messin. Ai u shpreh se ylli i...

Ronaldo telefonon Allegrin, duket se gjithçka ka përfunduar

Cristiano Ronaldo ka vendosur tashmë për të ardhmen e tij, ai dëshiro që ti bashkohet Juventusit. Pritet vetëm që të zgjidhet çështja e shumës...

Ronaldo e telefonon dhe e pyet për Juventusin, ja çfarë i thotë Ancelotti

Cristiano Ronaldo ka vendosur që të largohet nga Real Madridi dhe nuk ka kthim pas. Ai pritet ti bashkohet Juventusit dhe tashmë ka mbetur...

Armët bërthamore në Iran/Putin i telefonon Macron

Presidenti rus, Vladimir Putin dhe homologu i tij francez, Emmanuel Macron kanë zhvilluar sot një bisedë telefonike, ku kanë diskutuar për marrëveshjen bërthamore në...

Tahirin e kap frika/Telefonon studiot televizive: Do bëni festë me arrestimin tim!

Ish-ministri i Brendshëm i cili u shfaq sot gjithë pompozitet në Kuvend ndërsa lëshoi edhe një kërcënim për vetë kryeministrin me vetë fjalët e...

Pas kërcënimeve me Putin, Trump telefonon Erdogan. Vendimi drastik që kanë marrë

“Një natë më parë Presidenti amerikan dhe ai turk kanë bisedu në telefon”, ka bërë të ditur media ruse Sputnik. Kjo e fundit shkruan...

Lëndohet deputeti i PD, telefonon drejtorin e Tiranës: Policët e tu më gjakosën…

Një situatë e tensionuar është krijuar brenda Gjykatës së Tiranës, ku pritet të jepet masa për 23 protestuesit e arrestuar. Por edhe jashtë ambiente...

Të fundit

COVID-19, i shndërron qelizat e pacientit në “fabrika të viruseve”

Sipas ekspertëve kur COVID-19 sulmon, ai e kthen qelizën e pacientit në një "fabrikë virusesh". Ai e nis me sipërfaqen e qelizës, ku virusi...

Sa do jetë vdekshmëria nga COVID-19 në Shqipëri? Përgjigjet mjeku Sulçebe

Mjeku Imunolog Genc Sulçebe pohon se vdekshmëria e COVID-19 në Shqipëri do të jetë pothuajse e njëjtë me atë të një gripi të zakonshëm. Sipas...

Nuk e kishim kuptuar deri më tani, por celulari ka një efekt shumë negativ

Celularët kanë një efekt tej mase negativ! Për shkak të përdorimit të celularit për orë të tëra, pothuajse gjysma e të rinjve të moshës 18-24...

Mbi 2 mijë viktima në Francë, Macron hedh idenë e një borxhi të përbashkët

Në Francë numri i viktimave nga koronavirusi i ka kaluar 2 mijë. Nga të dhënat e 24 orëve të fundit rezulton se kanë humbur jetën...

Nuk bën më pjesë në planet e Simeones,Roma gati të përfitojë

Kampionati është ndalur për shkak të emergjencës së Coronavirus, por zërat e merkatos kanë kohe që kanë filluar. Aq shumë sa që Mundo Deportivo...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT