E hënë, 6 Korrik, 2020
23 C
Tirana

Etiketa

te rrezikshmit

Të deklarojnë pasurinë brenda 48 orëve! OFL kërkesë 3 personave

OFL u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë tre shtetasve. Ata janë: E. N., banues në Berat, arrestuar në vitin 2013, për veprën...

Nga rrëmbimi i fëmijëve, deri tek ekzekutimi i policëve/Kush janë 3 të kërkuarit

Policia ka publikuar ditën e sotme emrat e 3 personave të tjerë, të cilët janë pjesë e listës së 50 personave më të kërkuar...

Të fundit

Aksident i rëndë në Fier, humb jetën një person

Një aksident i rëndë rrugor raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku për pasojë një person ka humbur jetën. Sipas News24, ngjarja...

Tensione në Azi/ Aeroplanmbajtëset e SHBA bëjnë manovra në Detin e Kinës së Jugut

Marina e SHBA njofton se dy aeroplanmbajtëse amerikane po zhvillojnë manovra në Detin e Kinës së Jugut, një hapësirë ujore që është bërë objekt...

Dalin rezultatet preliminare të zgjedhjeve në Kroaci

Ditën e sotme në Kroaci janë mbajtur zgjedhjet parlamentare, ku rezultatet jozyrtare të Komisionit tregojnë se partia HDZ ka fituar 71 vende në Parlament...

Trump: Vaksina e koronavirusit do të dalë para fundvitit

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, deklaron se vaksina ndaj koronavirusit do të jetë gati përpara fundvitit. “Dua të dërgoj falënderimet tona për shkencëtarët dhe studiuesit...

Shpërthyen infektimet, Spanja rikthen kufizimet në zonën turistike

Spanja ka rikthyer kufizimet në rajonin veriperëndimor të Galicias, pas një shpërthimi tjetër të koronavirusit. Mediat spanjolle bëjnë me dije se vetëm ata që shkojnë...