E shtunë, 21 Maj, 2022
25.5 C
Tirana

Etiketa

shihemi ne gjyq

Dy vëllezër kosovarë, konflikt për patriotizëm

Dy vëllezër nga Kosova, Mentori dhe Fatmiri ndodhen sot përballë njëri-tjetrin në “Shihemi në Gjyq” për shkak të një investimi të kryer në vitin...

Kiçja çon doktor Skerdin në “Shihemi në Gjyq”, kërkon ndërhyrje të tjera

Kontrata e bashkëpunimit mes personazhit të njohur të platformave sociale, Kiçes dhe mjekut Skerdi Faria është bërë “molla e sherrit” në “Shihemi në Gjyq”....

Babai kërkon borxhin, djali: Kam veç shpirtin (VIDEO)

“Shihemi në Gjyq” ka vënë përballë familjen Alizoti, e cila vjen nga fshati Shals i Konispolit. Në këtë rubrikë të programit “E diela shqiptare”...

“Shihemi në gjyq”/“50 vite martese, s’u bëre burrë” (VIDEO)

Pavarësisht fjalëve të ashpra mes njëri-tjetrit, çifti i të moshuarve, Tufane e Kaçandon arrijnë të gjejnë zgjidhjen e përbashkët. Gjatë seanës së ndërmjetësimit në...

“E bënte përpara meje me tjetrën në krevatin tonë”, në gjyq me ish-burrin

Seanca e ndërmjetësimit të “Shihemi në Gjyq” hapet me një konflikt të rënduar midis një nëne dhe vajzës së saj. Merita dhe Eglantina kanë...

23-vjeçari: Daja më kërcënonte se do më vriste mamin kur isha i vogël

Selvio 23 vjeç është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ku i ka kërkuar nënës së tij Violetës të...

23-vjeçari sjell nënën në “Shihemi në Gjyq”, i kërkon të martohet me të atin

Një djalë 23-vjeçar i quajtur Selvio është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi ne Gjyq” tek E Diela Shqiptare për t’i kërkuar nënës të martohet...

“Po ia ul burrit autoritetin”, gruaja: Dua një fëmijë, ta shohin shqiptarët

Një grua është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi në Gjyq” për t’i kërkuar bashkëshortit të saj të birësojnë një fëmijë sepse prej 17 vitesh...

Motra denoncon vëllain me probleme mendore dhe e fut në burg (VIDEO)

Ditën e sotme në seancën “Shihemi në Gjyq” tek e E Diela Shqiptare ka marrë pjesë Lumturia dhe Kaso, të cilët janë kunetër dhe...

Arrestohet për dhunë, por mungon akti i mjekësisë ligjore. Babë e bir përballen në “gjyq”

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq”, në Tv Klan, Ilirjan Petriti është përballur më babain e tij Bujar Petriti, i cili kërkon që...

Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...