E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Etiketa

shërohet

Ishte në gjendje të rëndë, doktori i njohur shërohet nga koronavirusi

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, bën me dije se doktori i spitalit ”Shefqet Ndroqi”, Alban Hatibi e ka fituar betejën me koronavirusin. “Një lajm i...

“Nuk ia uroj as armikut”, Veliaj flet për herë të parë pas shërimit nga virusi

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, është ritkthyer sot në zyrën e tij, pasi u shërua nga koronavirusi. Në një prononcim për News24, Veliaj...

Pandemia/ Del rezultati i testit të fundit për Erion Veliajn

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë vetë të ditur Veliaj, përmes një postimi në rrjetet sociale. “Pas dy...

Shërohet nga koronavirusi deputeti i opozitës

Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni, është shëruar nga koronavirusi. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti përmes një postimi në rrjetet sociale, ku...

Deputeti i PS shërohet nga koronavirusi

Deputeti i PS-së, Elio Hysko, është shëruara nga koronavirusi. Ai ka rezultuar negativ, në tamponin që ka zhvilluar së fundmi. Lajmin e ka konfirmuar vëllai...

77-vjeçarja nga Kruja fiton betejën me koronavirusin, Manastirliu publikon videon

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, bën me dije se një tjetër person është shëruar nga koronavirusi. Përmes një postimi në Facebook, Manastirliu...

VIDEO/ Mposhti koronavirusin, çastet emocionale kur foshnja del nga izolimi

Një foshnje nga Britania e Madhe ka arritur ta mposhtë koronavirusin, pas dy javësh në izolim. Erin e vogël, e quajtur ndryshe si “Fëmija mrekulli”...

“Çdo punonjës është aset i çmuar për ne”, Manastirliu jep lajmin e mirë nga Infektivi

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se një tjetër infermiere është shëruar nga koronavirusi ditën e sotme. Përmes një...

Shërohet personi i parë nga koronavirusi në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama jep lajmin e mirë se është shëruar pacienti i parë nga koronavirusi në Shqipëri. Përmes një postimi në Facebook, Ramaa njofton se...

Koronavirusi/Shërohet i infektuari i parë në Kroaci, shënohen raste të reja

Kroacia njofton se personi i parë i prekur nga koronavirusi në vend është shëruar. Ministri kroat i Shëndetësisë bëri me dije se pas analizave që...

Të fundit

Shqiptari mbyt gruan e tij në Greqi, ja çfarë i tha policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje shqiptare në Greqi, ku bashkëshorti i ka marrë jetën gruas së tij. Krimi i rëndë...

Shira dhe reshje dëbore, temperatura në -2 gradë

Vranësira, shira dhe reshje dëbore mbizotërojë motin në vendin tonë duke filluar nga orët e para të ditës, ku më të konsiderueshme reshjet do...

Sigurimi i makinës nuk pritet të kushtojë më njëlloj për të gjithë

Çmimet që drejtuesit e mjeteve do të paguajnë për sigurimin e detyrueshëm të mjeteve do të diferencohen bazuar në faktorët që ndikojnë në rrezikun...

Omicron ‘godet’ kriptomonedhat, Bitcoin humbet 10 mijë dollarë në 24 orë

Çmimet e Bitcoin ranë ndjeshëm gjatë natës të së shtunës, duke rënë në nivelin më të ulët afër 43.000 dollarëve. Kriptovaluta më e spikatur...

Hoxha ka vdekur, por enverizmi është gjallë

Nga: Lorenc Vangjeli Një deputet socialist u dërgoi kolegëve të tij në parlament fotografinë e Enver Hoxhës. Të majtët u distancuan prej tij, kurse të...