E martë, 26 Maj, 2020
13 C
Tirana

Etiketa

rastet e para

Koronavirusi/Zbulohen detaje tjera në lidhje me rastet e para në Mal të Zi

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me dy rastet e para të shënuara nga koronavirusi në Malin e Zi. Bëhet me dije se pacientët...

Koronavirusi/Shënohen rastet e para edhe në 2 vende të tjera, “shkaktare” Italia

Rumania dhe Brazili janë dy shtetet më të reja të cilat futen në hartën e vendeve  të prekura nga koronavirusi. Sipas televizioni rumun “Realitatea”, rasti...

Irani konfirmon 2 rastet e para me koronavirus

Koronavirusi vijon të përhapet me një shpejtësi të frikshme duke shkaktuar më shumë viktima nga dita në ditë. Deri më tani raportohet për 2012 persona...

Të fundit

Shtyrja e zgjedhjeve/ Meta: Basha nuk u tregua korrekt

Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion” Presidenti Ilir Meta theksoi se për shtyrjen e zgjedhjeve në tetor kishte diskutuar me opozitën, por sipas tij,...

Shokon Meta: Rama i shërben lobit serb në Washington

Presidenti Meta ka lëshuar një deklaratë të fortë në emisionin “Opinion”, teksa tha se kryeminisitri Rama i shërben lobit pro serb në Washington. Madje...

“Mos i bjerë të fikët Presidentit”, Meta publikon sms e diplomatit të huaj

Presidenti Ilir Meta ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku publikoi mesazhin e një diplomati të huaj, që sipas tij, e...

Meta me parti të re? Presidenti flet troç

Presidenti Ilir Meta është përgjigjur sërish lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, se do krijonte parti të re. I ftuar në emisionin ‘Opinion’,...

Meta i ‘përvishet’ Ramës: Unë punoj me letra, s’merrem me thashetheme

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se punon me letra dhe jo me Facebook e Twitter, duke iu...
WhatsApp KONTAKTO TT