E hënë, 25 Maj, 2020
26 C
Tirana

Etiketa

mustafa nano

“Ka ardhur koha, largohuni!”/ Mustafa Nano apel publik Ramës, Metës dhe Berishës

Mustafa Nano në monologun e tij në “Provokacija” i është drejtuar me një apel publik kryeministrit Edi Rama, Presidentit Ilir Meta dhe ish-kryeministrit Sali...

Albin Kurti u godit pas shpine, Kushtetuta e thotë qartë çfarë duhet bërë

Nga: Mustafa Nano Me monologun tim do të shkoj në Kosovë sonte. Atje nuk ekziston më shumica parlamemtare që miratoi qeverinë Kurti. Kurti nuk ka më...

Pse duhet të publikohen emrat e viktimave nga koronavirusi

Nga Mustafa Nano Është bërë tanimë pothuaj 1 muaj që zgjohem në orën 10.30 dhe gjëja e parë që bëj është të përmbush nevojën time...

Edi Rama pranon ekzistencën e Zotit (VIDEO)

Ndryshe nga sa e kemi dëgjuar shpeshherë kryeministrin Rama që të flasë mbi zhvillimet politike, aktualitetin në vend e jo vetëm, këtë herë ai...

“Nuk e ka të gjatë në politikë”, Rudina Hajdari nuk ia lë mangët Nanos

Deputetja Rudina Hajdari i është përgjigjur deklaratës të analistit Mustafa Nano, i cili në monologun e tij në “Provokacija”, hodhi hipotezën se ajo nuk...

“Tekst mizerabël”, Mustafa Nano thumbon Rovena Dilon pas “Këngës Magjike”

Këtë vit këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla. Kënga e tyre titullohej “Cinderella”...

“Bën viktimën”/ Nano: Zviceranët janë të marrë nëse i japin azil Agron Tufës

Gazetari Mustafa Nano ka komentuar deklaratat e Agron Tufës, i cili ka kërkuar azil në Zvicër për shkak të kërcënimeve që ka marrë. Nano i...

Të pathënat e ish-kryeministrit Fatos Nano

Publicisti i njohur dhe moderator i emisionit “Provokacija”, Mustafa Nano, në librin e tij të fundit “Si e kam njohur”, të publikuar në Panairin...

Mustafa Nano: Pse Arta Marku duhet të skualifikohet nga gara

Nga Mustafa Nano Prokuroria ka qenë një organ i centralizuar deri në momentin që u miratua Reforma në Drejtësi. Kjo do të thotë që të gjithë...

“Kryeministri më i trishtuar në botë”, Nano flet për marrëdhënien e tij me Ramën

Analisti Mustafa Nano në librin e tij “Si e kam njohur", rrëfen njohjen me 55 personazhe që i përkasin sferës politike. I ftuar në emisionin...

Të fundit

Si vëllai i spikeres vodhi milionët, duke bllokuar valët e pultit. Ja çfarë i tha ajo policisë

Lidhur me vjedhjen e milionëve në mjetin e biznesmenit Flamur Behi, në pyetje është marrë motra e një prej grabitësve. Ngjarja eshte regjistruar të...

“Po mbahen në gjithë Evropën”/ Kurti kërkon zgjedhje në Kosovë

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka kërkuar që të mbahen zgjedhjet në muajt e ardhshëm. Përmes një postimi në Facebook, Kurti tha se...

DETAJET/ Grabitja e milionëve në makinën e biznesmenit, autorët përdorën bllokues valësh

Tashmë është zbardhur e gjithë dinamika e plotë e grabitjes së një shume të majme pak ditë më parë, ndaj një biznesmeni në Tiranë....

Basha zbret në terren: Në çdo cep të Shqipërisë bizneset po mbyllen

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ditën e sotme zbriti në terren për të mbikëqyrur situatën në të cilën ndodhen bizneset e vogla. Kreu i opozitës...

Alibeaj: Mazhoranca, e vetmja palë që do të shkelmojë Reformën në Drejtësi

Ish-ministri i Drejtësisë, Enkelejd Alibeaj ka komentuar deklaratat e ambasadores amerikane, Yuri Kim, lidhur me Reformën në Drejtësi. I ftuar në rubrikën “Opinion” në News24,...
WhatsApp KONTAKTO TT