E mërkurë, 27 Maj, 2020
10 C
Tirana

Etiketa

mbyllur

Lista e 55 aktiviteteve që vijojnë të jenë ende të mbyllura

Në listën e aktiviteteve të mbyllura vijojnë të jenë pjesa më e madhe e dyqaneve të pakicës, si Tregtia me pakicë e pajisjeve sportive në...

Presidenti Trump: Disa media duan që ta mbaj vendin mbyllur

Presidenti amerikan Donald Trump përsëriti të mërkurën pretendimin se “disa njerëz” në media duan që ekonomia të vuajë si rezultat i epidemisë së koronavirusit. Duke...

Bushati për ekstremistët grekë: Lista e personave ‘non grata’ s’është mbyllur ende

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati deklaroi sonte se lista e personave të padëshiruar lidhur me ngjarjen në Bularat, nuk është mbyllur ende. I ftuar në...

“Gjithçka ishte mbyllur me Cityn, por më pas erdhi Chelsea dhe…”

Jorginho në fund u bashkua me Chelsean dhe është kthyer në një lojtarë mjaft të rëndësishëm për ekipin e drejtuar nga Maurizio Sarri. Por...

Paloka: Pa Tahirin në burg, BE derë e mbyllur për Shqipërinë

Partia demokratike ka reaguar menjëherë pas konferencës për shtyp të kryeministrit Edi Rama. Përmes një deklarate për shtyp nga selia blu nënkryetari i PD-së,...

Video/Shpërthimi në Tiranë, i riu montonte mina. Policia: Kishte mbyllur derën

Të tjera detaje janë bërë të ditura lidhur me shpërthimin e ndodhur sot në Tiranë, ku mbeti i plagosur shtetasi Gentian Hoxha. Sipas të dhënave...

Manchester City turpëron Hazardin me shokë, titulli çështje e mbyllur (Video)

Manchester City nuk njeh rivalë në Premier League. Ishte radha e kampionëve në fuqi, Chelsea, që të turpëroheshin, “qytetarët” i bënë djemtë e Contes...

Shengen mbetet i mbyllur, cilët janë dy “fëmijët e pashtruar” të Evropës

Ato e prezantojnë veten gjithnjë si ishuj stabiliteti dhe sigurie – e megjithatë ende nuk po pranohen në hapësirën Shengen. Bullgaria dhe Rumania mbeten...

Bregu sulmon Bashën: E keqja po e ndjek, dera e mbyllur i vret shpresën për shpëtim!

Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka reagua lidhur me qëndrimin që ka mbajtur kreu i partisë më të madhe opozitare Lulzim Basha, lidhur me...

Profesori Kabo mbështet Ndrenikën, mesazh Ramës: I keni mbyllur derën vetes!

Mesazhit të fortë përcjellë nga i madhi i skenës dhe ekranit shqiptar, Robert Ndrenika, i janë bashkuar shumë personalitete që kundërshtojnë ndërtimin e kullave...

Të fundit

Top Story/ Me 3500 euro, arabët nisen me gomone nga Shqipëria drejt Italisë

Në dokumentarin “Trafiku i Arabëve” djemtë e infiltruar nga Top Story, gjatë bisedës me trafikantin e pyesin për garancinë e parave, sepse ata nuk...

Top Story/ Zbulohet grupi i trafikantëve të arabëve, në zonën e Oxhakut në Tiranë

Dalim për të takuar grupin e parë të trafikantëve. Ata janë të vendosur në një zonë të Tiranës, midis rrugës Kongresi i Manastirit dhe...

“Pazaret” në politikë/ Murrizi: Rama-Basha-Meta janë takuar fshehtas në Golem

Rama-Basha-Meta janë takuar kundër Reformës në Drejtësi. Kjo deklaratë ka ardhur nga Myslim Murrizi, ku shtoi se takimi mes palëve solli edhe reagimin e...

Nazarko: Në rastin e një konflikti me PD, LSI shkon tek rrënjët e veta, tek PS

Analisti Shpëtim Nazarko deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story” në “News24” se në rastin e ndonjë konflikti të mundshëm mes Partisë Demokratike...

“I shkelin syrin njëri-tjetrit”, Basha merr ‘goditjen’ e fortë nga aleati i tij

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, i ftuar në emisionin 'Repolitix', ka dalë kundër kryedemokratit Basha, duke thënë se nuk ka vullnet për...
WhatsApp KONTAKTO TT