E martë, 26 Maj, 2020
19 C
Tirana

Etiketa

maluma

Konfirmohet data/ Ja kur do të vijë Maluma në Tiranë

Përhapja e koronavirusit në vend çoi në marrjen e shumë masave kufizuese, duke bërë që njerëzit të vetëizolohen në shtëpi, shumë biznese të mbylleshin...

Anulohet koncerti i Maluma-s në Tiranë? Ja ç’thonë organizatorët

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor, ka njoftuar anulimin e festimeve për Ditën e Verës në Elbasan, dhe eleminimin e takimeve, trajnimeve...

Maluma vjen në Tiranë, ja sa do të kushtojnë biletat për koncertin

Këngëtari i njohur latin, Maluma do të jetë së shpejti në Tiranë. Ai do të performojë në një koncert LIVE në sheshin "Nënë Tereza",...

Maluma do vijë në Tiranë, zbuloni kur do mbahet koncerti

Këngëtari me famë botërore, Maluma, do të mbajë një koncert madhështor në Tiranë. Me siguri jeni të gjithë kuriozë të dini se kur do të...

Të fundit

Si paraqitet situata nga COVID-19 në Itali? Dalin të dhënat e fundit

Si paraqitet situata nga COVID-19 në Itali? Autoritetet përkatëse bëjnë me dije se gjatë 24 orëve të fundit, 78 persona kanë ndërruar jetë si pasojë...

Lefter Maliqi paralajmëron ‘tërmet’ në politikë

Deputeti i opozitës Lefter Maliqi, paralajmëron zhvillime të reja në politikën shqiptare. Ai i mëshoi fort faktit se qeverisë Rama po i vjen fundi....

Kur do hapen kopshtet dhe çerdhet? Manastirliu tregon datën

Kopshtet dhe çerdhet në Shqipëri do të hapen nga data 1 Qershor. Vendimin zyrtar e dha Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. “Strategjia e rihapjes do të...

Rrotacioni vjen me rritjen e pjesëmarrjes në zgjedhje

Nga: Eduard Zaloshnja Rrotacioni i fundit i pushtetit në Shqipëri, ai i 2013-ës, mund të shërbejë si leksioni më i mirë për opozitën e sotme,...

Lëvizja Vetëvendosje kërkon mbajtjen e zgjedhjeve në Podujevë

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar të martën se kryetari i Qendrës së saj në Podujevë, Bajram Ajeti ka dorëzuar në Komisionin Qendror Zgjedhor (KQZ) kërkesën...
WhatsApp KONTAKTO TT