E martë, 24 Nëntor, 2020
9 C
Tirana

Etiketa

Kastro Zizo

Kastro Zizo ‘tradhton’ LSI-në dhe i bashkohet fushatës së Veliajt

Kastro Zizo, i cili për shumë vite ka milituar tek LSI-ja, ka marrë kthesën drejt PS-së. Ai ka qënë i pranishëm në një takim...

“Kam reflektuar”, Kastro Zizo: Me lindjen e djalit lashë alkoolin

Kastro Zizo është bërë baba për herë të tretë, dhe ardhja në jetë e Dantes ishte një pikë kthese në jetën e tij. Shpesh...

Baba për herë të tretë, Kastro Zizo prezanton për herë të parë partneren (FOTO)

Kastro Zizo është bërë sërish baba në fillim të këtij muaji. Partnerja e këngëtarit e njëkohësisht moderatorit e cila quhet Sara, ka sjellë në jetë...

U largua RTV Ora, ja ku do ta shohim Kastro Zizon

Një eksperiencë e re pritet që të nisë për Kastro Zizon. Ai më herët ka zbuluar se këtë sezon të ri televiziv, programi i...

Kastro Zizo largohet nga RTV Ora. Ja çfarë ka ndodhur (VIDEO)

Kastro Zizo ka plane të reja për këtë vit, ndërsa do të tentojë që të vijë me tre projekte të reja. Ai ka zbuluar...

U skualifikua nga Festivali i Këngës, Kastro Zizo ka dy fjalë për të thënë

Këngëtari Kastro Zizo, i cili konkurroi me këngën “Asaj” në Festivalin e RTSH-së, nuk arriti të kualifikohet në finalen e këtij kompeticioni; duke humbur...

“Po na dalin të gjithë intelektualë”, Kastro Zizo nuk përmbahet nga të sharat

Shumë emra të rinj ka sjellë librat e tyre në panairin e librit. Por siç duket, kjo pjesëmarrje masive e shumë emrave të show-bizzit...

Kastro Zizo, baba për herë të tretë

Në festivalin ‘Kënga Magjike’, Kastro Zizo zbuloi se së shpejti do të bëhet baba për herë të tretë. Kënga e tij titullohet “Pema e jetës”,...

“E gjeta me 2 të tjerë”, Kastro Zizo rrëfen si u zhgënjye nga aktorja e njohur

Kastro Zizo, i cili tashmë spikat në moderim, kjo edhe për shkak të natyrës sportive, ka lëshuar batutat e radhës teksa ka qenë i...

Shpërthen këngëtari për Teatrin: Bordello ku bënin s*ks 10 njerëz në një dhomë

Këngëtari e njëkohësisht moderatori Kastro Zizo, ka reaguar për çështjen e Teatrit. Ai i ka ndarë aktorët shqiptarë në dy grupe, ata që duan...

Të fundit

Studimi/ Ja cila është simptoma më e zakonshme e njerëzve të prekur nga Covid

Njohja e simptomave kryesore të koronavirusit, ka qenë thelbësore për të gjetur një trajtim mjekësor për pandeminë. Në fillim të shpërthimit të pandemisë, ekspertët paralajmëruan...

Kaos në Itali, radhë të gjata të autoambulancave me të infektuar (Foto)

talia po përballet sërish me një gjendje kaotike për shkak të koronavirusit. Fotot që po bëjnë xhiron e mediave italiane, tregojnë radhë të gjata...

Veliaj “zhduk” kullat e qendrës së Tiranës në videon e propagandës

I gjendur nën akuza të vazhdueshme për betonizimin e kryeqytetit, kryebashkiaku Erion Veliaj na ka dhënë mundësinë për herë të parë të shohim Tiranën...

Bien poshtë akuzat, Gjykata e Stambollit nxjerr të pastër Sinan Idrizin

Gjykata e Lartë në Stamboll ka liruar nga akuzat biznesmenin shqiptar, Sinan Idrizi. Ky i fundit, ishte akuzuar për mashtrim nga një biznesmen turk, Adnan...

Video/ UEFA mahnitet me golin e Rei Manajt kundër Bjellorusisë

UEFA i ka bërë jehonë golit të Rei Manajt të shënuar me kombëtaren shqiptare gjatë ndeshjes me Bjelllorusinë, e cila ishte e fundit në...