E shtunë, 16 Tetor, 2021
17.5 C
Tirana

Etiketa

kanal

Automjeti përfundon në kanal, ndërron jetë 65-vjeçari

Policia bën me dije se sot rreth orës 12:10, në Orikum, në aksin rrugor kryesor, si pasojë e humbjes së kontrollit ka dalë nga...

“Nga sot më gjeni edhe në YouTube”, Rama hap kanalin e ri

Kryeministri Edi Rama bën me dije se ka hapur një kanal në Yotube, ku do të ngarkohen të gjitha materialet video të kreut të...

U shpall i humbur para 12 ditësh, 5-vjeçari gjendet i mbytur në kanal

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në zonën e Shkozës, teksa një fëmijë rreth 5 vjeç është gjetur i mbytur në një kanal. Mësohet...

Aksident në aksin Rinas-Fushë Krujë, 2 makina përfundojnë në kanal

Një aksident është regjistruar sot në aksin Rinas- Fushë Krujë. Ngjarja është shënuar në afërsi të Bubqit, teksa dy makina kanë dalë nga rruga dhe...

FOTO/ Aksident në aksin Lushnje-Berat, makina përplaset dhe përfundon në kanal

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lushnje-Berat. Bëhet me dije se një makinë ka dalë nga rruga duke u...

Autobusi me pasagjerë i linjës Skrapar-Tiranë përfundon në kanal

Mëngjesin e sotëm, një aksident është shënuar në afërsi të rrethrrotullimit të Poshnjes në Urë-Vajgurore. Autobusi i linjës Skrapar-Tiranë, ka devijuar nga rruga për...

Aksident i rëndë në Bulqizë/ Humb jetën biznesmeni i kromit

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Bulqiza, ku ka ndërruar jetë një biznesmen kromi. Shtetasi Murat Duriçi , 53-vjeç, është gjetur në gjendje të...

Aksident në Korçë/ Përplasen dy mjete, njëra përfundon në kanal

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Korçë-Çiflig. Dy automjete janë përplasur mes tyre, dhe njëra ka përfunduar në kanal. Nga të dhënat e policisë,...

Humbi kontrollin e makinës dhe ra në kanal, ndërron jetë 36-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi, ku si pasojë e të cilit ka humbur jetën një shqiptar. Ngjarja është regjistruar mbrëmjen e djeshme...

Gjendet një person i plagosur në kanal/ Emri

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur së fundmi në Bushat të Shkodrës. Personi i dëmtuar është identifikuar si Palok Dodaj. Ai është gjetur në...

Të fundit

Shpikësi i vaksinës jep alarmin: Virusi Nipah, një kërcënim tjetër pandemik

Teksa bota vazhdon të përballet me COVID-19, ekziston një virus tjetër që është një nga kërcënimet e ardhshme pandemike. Ky është një nga paralajmërimet...

Kryemadhi merr goditjen e radhës, pranga ish-kandidatit për deputet

Blutë e Tiranës kanë prangosur kandidatin për deputet të LSI-së në zgjedhjet e 25 prillit, Etjon Joka, i cili akuzohet për "korrupsion aktiv" në...

Situatë e rëndë nga koronavirusi në Greqi, të intubuarit nuk kanë shtretër

Koronavirusi ka ‘mbërthyer’ Greqinë Veriore, ku spitalet janë nën presion të madh dhe shtretërit e ICU janë të zënë në një përqindje jashtëzakonisht të...

Vdekja e turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë lëvizjet në hotelin luksoz

Detaje të reja janë hedhur në dritë sa i takon shkaqeve që çuan në vdekjen e katër turistëve rusë në Qerret të Kavajës. Viktimat...

Putin po e than qëllimisht tregun e gazit në Evropë?

Në fillim dukej si një fushatë publicitare. "Ata që në Evropë ishin dakord të lidhnin me ne marrëveshje afatgjata, mund të fërkojnë duart tani...